Corona update: Tennissen blijft mogelijk, maar geen dubbelspel tot 20 januari

14 december 2020


Het kabinet heeft wederom verzwarende maatregelen aangekondigd in de strijd tegen het coronavirus. Deze maatregelen gaan per 15 december in en duren in ieder geval 5 weken, tot en met 19 januari.

Voor onze club betekenen deze maatregelen dat we gelukkig wel kunnen blijven tennissen, maar met de beperking dat er geen dubbelspel mogelijk is voor senioren. Leden die de komende tijd reeds een baan voor dubbelspel hebben gereserveerd worden hierbij ook verzocht om deze reservering aan te passen.

De trainingen voor senioren kunnen in aangepaste vorm (max. 2 personen per baan) ook doorgaan. Voor onze jeugdleden verandert er in principe niets, behalve dat er de komende tijd niet in de hal getraind kan worden. In overleg met onze trainers kunnen deze trainingen wellicht op de buitenbanen doorgang vinden. Daarover volgt via de trainer nadere informatie.

Meer informatie vanuit de KNLTB over de maatregelen is te vinden op de speciale website https://corona.knltb.nl/

Ondanks deze sombere berichtgeving wenst het bestuur van TV Stiens al haar leden toch fijne feestdagen en vooral een gezond 2021 toe.  

Bestuur TV Stiens

Nieuwscategorieën